Jesteś tutaj:

Dzisiaj na tablicy

KOMUNIKAT

Rodzice dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola w postępowaniu uzupełniającym na rok 2024/2025, zobowiązani są złożyć na piśmie oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do 19.04.2024 r.

Oświadczenia do pobrania w biurze placówki.

Brak złożonego w terminie oświadczenia jest jednoznaczny ze skreśleniem dziecka z listy kandydatów przyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Ziębicach

KOMUNIKAT

Rodzice dzieci, które przyjęte zostały do Żłobka Miejskiego w Ziębicach w rekrutacji na rok szkolny 2024/2025, zobowiązani są złożyć na piśmie oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do żłobka.

OŚWIADCZENIE (do pobrania w biurze)

NALEŻY ZŁOŻYĆ DO 12.04.2024 R. W BIURZE PLACÓWKI!!!

Brak złożonego w terminie oświadczenia jest jednoznaczny ze skreśleniem dziecka z listy kandydatów przyjętych do Żłobka Miejskiego w Ziębicach.